tejfalu 20082017

Tréningy/Edzések: jeseň 2017/ősz 2017 (Mliečno/Tejfalu)

Pondelok/Hétfő Utorok/Kedd Streda/Szerda Štvrtok/Csütörtök Piatok/Péntek
- 18:00-19:30 - - 18:00-19:30

B-mužstvo/B-csapat – sezóna/idény 2017/2018 (VII. liga)

Kolo Dátum Čas Domáci/Hazai Hostia/Vendég Výsledok/Eredmény Info
1. 12.8.2017    Trstená na Ostrove / Csallóköznádasd  ŠTK Šamorín B / STK Somorja B 0:3  
2. 20.8.2017    ŠTK Šamorín B / STK Somorja B  Trhová Hradská / Vásárút 4:0  
3. 27.8.2017    Blahová / Sárrét  ŠTK Šamorín B/STK Somorja B 2:3  
4. 3.9.2017    ŠTK Šamorín B / STK Somorja B  Dolný Štál/Alistál 2:0  
5. 9.9.2017    Ohrady/Csallóközkürt  ŠTK Šamorín B / STK Somorja B 2:5  
6. 17.9.2017    ŠTK Šamorín B / STK Somorja B  Mierovo / Béke 8:2  
7.  24.9.2017 15.30  Rohovce / Nagyszarva  ŠTK Šamorín B / STK Somorja B    
8. 1.10.2017 10.30  ŠTK Šamorín B / STK Somorja B  Blatná n./O. / Sárosfa    
9. 8.10.2017 14.30  Trnávka/Tárnok  ŠTK Šamorín B/STK Somorja B     
10. 15.10.2017 14.30  ŠTK Šamorín B / STK Somorja B  Pot.Lúky / Patonyrét    
11. 22.10.2017 14.00  Pataš / Csilizpatas  ŠTK Šamorín B / STK Somorja B    
12. 29.10.2017 14.00  Padáň / Padány  ŠTK Šamorín B / STK Somorja B    
13. 5.11.2017 10.30  ŠTK Šamorín B / STK Somorja B  Čil.Radvaň / Csilizradvány    
14. 11.3.2017 14.30  ŠTK Šamorín B / STK Somorja B  Trstená n.O. / Csallóköznádasd    
15.            
16.            
17.            
18.            
19.            
20.            
21.            
22.            
23.            
24.            
25.            
26.            
27.            
28.            
29.            
30.            

Prípravné zápasy/előkészületi találkozók 2017/2018

Kolo Dátum Čas Domáci Hostia Výsledky Info
  3.8.    ŠTK Šamorín B / STK Somorja B  ŠTK Šamorín U19 / STK Somorja U19 3:3  
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
facebook_page_plugin