2percantaSTKsmall2017

Vážení priatelia šamorínskeho futbalu, je momentálne čas a výnimočná situácia pre každého z Vás pomôcť k napredovaniu klubu, kde sa každodenne zdokonaľujú a zabávajú Vaše ratolesti.

Obraciame sa na Vás s prosbou o venovanie 2% z daní v prospech futbalového klubu PFA ŠTK Šamorín. PFA ŠTK Šamorín sa dlhodobo venuje aktívnej práci s mládežou a Vašimi deťmi. Klub sa snaží o stále vylepšovanie podmienok a možností na tréningový proces
Naše tímy patria k najlepším v našom okolí. Čo sa nedá realizovať bez účasti kvalitných trénerov a kvalitných podmienok na tréningový proces. Tieto sa však dajú zabezpečiť iba pri určitých finančných prostriedkoch.
Práca s futbalovými mladými nádejami je budúcnosťou pre celý klub, ale určite aj vedenie detí k športu vedie k ich výchove. Pokrytie finančnej réžie chodu všetkých tímov je ale nesmierne náročné. Vedenie PFA ŠTK Šamorín preto hľadá všetky dostupné možnosti získania prostriedkov na podporu mládeže. Z tohto dôvodu funguje na financovanie mládeže aj občianske združenie PFA ŠTK Šamorín oz.
Financie získané touto cestou budú prerozdelené práve medzi mládež PFA ŠTK Šamorín.(je možné poukázať aj na konkrétnu kategóriu v prípade , že sa doručí potvrdenie o poukázaní prostriedkov na vedenie klubu )
Klub sa zaväzuje zverejniť na internetových stránkach výšku takto získaných prostriedkov a priebežne bude verejnosť informovať o ich použití (samozrejme so súhlasom a v prípade záujmu dotyčných osôb).

Všetky fyzické a právnické osoby môžu určiť 2 % dane z príjmov buď formou formulára (fyzické osoby) alebo uvedením do daňového priznania dane z príjmov. Fyzické osoby to však musia zaslať na príslušný Daňový úrad .Fyzické osoby podľa nových predpisov môžu darovať až 3 percentá.(v prípade záujmu darovania 3 percent nás kontaktujte, poskytneme potrebné informácie na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. - je to vec jedného tlačiva na viac )

V prípade, že sa rozhodnete podporiť našich športovcov aj individuálnym darom, svoj príspevok pošlite prosím na:

Adresa: Bojnická 18, 831 04 Bratislava
IČO: 30 85 71 80
IBAN SK 51 0200 0000 0020 9090 0959
Banka: VŠEOBECNÁ ÚVEROVÁ BANKA, a.s.

Ak sa rozhodnete darovať 2%, časť Vašej dane nám poukáže priamo daňový úrad.

PFA ŠTK Šamorín tlačivo

https://drive.google.com/file/d/0B2Anl_VLX2CHYjhzMU1wMzlTcUU/view

Za srdečné rozhodnutie Vám ďakujeme!!!

 

facebook_page_plugin