DARUJTE NÁM 2% Z DANE

darujte_nám_2_1.png

Zástupný symbol pro text

Už zajtra odštartuje kolotoč druhej ligy staršieho a mladšieho dorastu.

Starší a mladší dorastenci vstúpia do jesennej časti sezóny zápasom proti nováčikovi súťaže z Krakovian, ktorého privítajú na domácom štadióne v Pomlé. Výkop zápasu U19 je o 10:00, začiatok zápasu U17 je o 12:30.

Pred úvodným zápasom zhodnotili prípravu hlavný tréneri dorastov László Szijjártó-U19 a Marián Nincz U17.

 

Odpovedá hlavný tréner staršieho dorastu László Szijjártó.

Končí sa krátka letná príprava. Ako ste s ňou spokojní ?

Áno príprava bola krátka ale o to intenzívnejšia a pestrejšia. Naplánované tréningové jednotky sa nám podarilo absolvovať v Pomlé a aj v X-Bionic sphere na výborne pripravených plochách. V prípravných zápasoch sa nám výsledkovo darilo  čo chceme preniesť i do MZ. Družstvo sa nám podarilo posilniť kvalitatívne aj vďaka spolupráci s DAC ktorá funguje výborne i na mládežníckej úrovni.

Aké máte ciele do jesennej časti ročníka 2020/2021 ?

Konkrétne ciele sme si nestanovili ale chceme sa zlepšovať v každom zápase a hrať o špicu tabuľky.

 

Odpovedá hlavný tréner mladšieho dorastu Marián Nincz.

Končí sa krátka letná príprava. Ako ste s ňou spokojní ?

Aj napriek tomu, že príprava krátka, môžem s ňou vyjadriť spokojnosť z pohľadu účasti na tréningových jednotkách. Hráči chodili na tréningy v relatívne slušnom počte a tak sme sa mohli venovať veciam, ktoré sme si dali za cieľ. Počas prípravy sme odohrali len dva prípravné zápasy proti kvalitatívne lepším súperom. Tieto zápasy nám ukázali kde sú naše kvality a na čom treba pracovať.

Aké máte ciele do jesennej časti ročníka 2020/2021

Cieľom do jesennej časti je sa bližšie spoznať, oboznámiť sa s prvkami, ktoré by sme chceli do hry dostať a vytvoriť tak základ pre jarnú časť prípravy.

V sobotu vás čaká prvý ligový zápas . Na domácom ihrisku privítate nováčika druhej ligy FK Krakovany čo od tohto súboja očakávate?

Nakoľko súpera nepoznáme je ťažké povedať, čo od súpera môžeme očakávať. V našej hre očakávame predovšetkým zlepšenú hru oproti prípravným zápasom a predovšetkým kompaktnejšiu hru v oboch fázach hry. Prvý zápas nám ukáže, čo od jesennej časti môžeme očakávať.


PARTNERICopyright ©2014 FC ŠTK 1914 Šamorín, a.s. Všetky práva vyhradené.
facebook_page_plugin