unnamed_3.jpg

Hráči šamorínskej prípravky do 9 rokov vysoko prehrali v Rači.

FK Rača Bratislava U9 - FC ŠTK Šamorín U9 7:0 (3:0) 

ŠTK nastúpilo tak ako ostatné prípravky proti silnému družstvu Rače. Domáci začali strieľať góly už v 4. minúte. Do polčasu stihli tri góly a ešte nepremenili pokutový kop. V druhom polčase pokračovala dominancia Rače, gólostroj sa zastavil na čísle 7. Klub z Mladej gardy je zatiaľ suverénne najlepší v lige, na konte majú už 9 víťazstiev a 111 strelených gólov. 

Šamorín do 9 rokov čaká v poradí už tretí zápas so súperom z čelných pozícií tabuľky. V nedeľu o 11:00 sa na domácom ihrisku stretnú Šamorínčania s Dúbravkou. V tabuľke je len o jednu pozíciu vyššie ako ŠTK, na 4. mieste. Modrobieli zaostávajú za Dúbravkou o tri body. 

Zostava ŠTK: Knezovič - Veis, Horváth, Mihál, Námesný, Jamrich, Havlík, Mezzei, Vadovič, Blahuta

PARTNERI

http://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bitumat.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_respect.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_onlinestavba.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_stavshop.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_winkler.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cs.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_kappa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_jorvik.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_denbraven.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_impa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cmg.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bala.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_clinica.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_ave.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_topnad1.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_xbionic.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_czslovakia.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_wanted.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_mestosamorin.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_pomlepneu.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_zhzo.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_deliace.gif>


PARTNERI
Copyright ©2014 FC ŠTK 1914 Šamorín, a.s. Všetky práva vyhradené.
facebook_page_plugin