30415566_2159259690968557_8918406458073153536_o.jpg

Aj tretia šamorínska prípravka zaznamenala cez víkend víťazstvo nad Ivánkou pri Dunaji.

FC ŠTK Šamorín U9 - FK Slovan Ivánka pri Dunaji U9 6:0 (3:0)

Šamorínčania potvrdili úlohu favorita, keďže hrali proti dvanástemu tímu tabuľky. Prvý vzájomný zápas v Ivánke navyše skončil víťazstvom ŠTK 11:1. Tentokrát naši chalani znova nepúšťali súpera do šancí. Boli aktívni počas celého zápasu a mali duel pod kontrolou. O 6 šamorínskych gólov sa postarala trojica hráčov. Dva góly strelili Veis, Havlík a Horváth. Erik Veis strelil už 32. gól v tejto sezóne a v tabuľke strelcov figuruje na delenom prvom mieste. Zverenci trénera Martina Vadoviča sa jednoznačným víťazstvom dobre naladili na ďalší priebeh súťaže. 

ŠTK je v tabuľke na piatej pozícií. Na ďalší zápas vycestujú v nedeľu do Senca, kde sa o 13:00 stretnú s domácim siedmym tímom ligovej tabuľky. Mal by to byť vyrovnanejší zápas, prvý vzájomný v Šamoríne skončil víťazstvom ŠTK 6:2. Senec stavia na dobrej defenzíve, s 32 inkasovanými gólmi má štvrtú najlepšiu obranu.

Zostava ŠTK: Tóth, Knezovič, Havlík, Veis, Horváth, Arpáš, Mihál, Námesný, Jamrich, Mezzei, Vadovič

Góly ŠTK: Veis 2, Havlík 2, Horváth 2

Martin Vadovič, tréner ŠTK: "V prvom jarnom kole si chlapci zmerali sily so súperom z Ivánky pri Dunaji a výkonom potešili. Súpera sme jasne prehrali vo všetkých herných činnostiach, drvivú väčšinu zápasu sme hrali v útočnej fáze, vypracovali sme si veľké množstvo gólových príležitostí, z ktorých sme premenili šesť. Súpera sme nepustili do ničoho a ten si nevypracoval ani jednu gólovú príležitosť. Tak sme mu ju vypracovali po menších chybách my, ale to sa hrala už 39. minúta zápasu. Veľmi dobre chlapci zachytávali vykopávané lopty od súperovho brankára a ešte lepšie dokázali lopty odoberať. Za predvedený výkon im patrí pochvala."

 

PARTNERI

http://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bitumat.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_respect.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_onlinestavba.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_stavshop.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_winkler.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cs.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_kappa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_jorvik.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_denbraven.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_impa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cmg.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bala.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_clinica.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_ave.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_topnad1.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_xbionic.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_czslovakia.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_wanted.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_mestosamorin.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_pomlepneu.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_zhzo.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_deliace.gif>


PARTNERI
Copyright ©2014 FC ŠTK 1914 Šamorín, a.s. Všetky práva vyhradené.
facebook_page_plugin