17861990_1979108992316962_8533496645401337141_n.jpg

V stredajšom ligovom zápase zvíťazili Šamorínčania na ihrisku Partizánskeho po skvelom obrate 1:3. 

 

FK Tempo Partizánske U19 - FC ŠTK Šamorín U19 1:3 (1:0)

Od Partizánskeho sa nečakalo, že budú robiť nejaké väčšie problémy. V tabuľke sa pohybujú na posledných pozíciach. Nakoniec zvíťazili v meraní síl mladších dorastov a potrápili aj našich starších dorastencov. V 19. minúte zápasu otvorili skóre domáci hráči. Musela prísť až polčasová prestávka a niekoľko slov trénera Moravca, aby Šamorínčania začali strieľať góly. Už v 2. minúte druhého dejstva vyrovnal stav István Kálmán. V 59. minúte strhol vedenie na šamorínsku stranu Gergely Kálmán. V 86. minúte poistil víťazstvo našich farieb gólom na 1:3 Estevao. ŠTK teda zvládlo úlohu favorita až v druhom polčase a v tabuľke má ďalšie tri body.

Nabitý program z úvodu týždňa spôsobil, že dorast si na ďalší súťažný zápas musí počkať až do ďalšej nedele, 21. mája. Hrať budú o 10:00 proti Čermáňsky FK Nitra na ihrisku súpera. Tento protivník je aktuálne v tabuľke posledný, z 21 stretnutí získali len 15 bodov. ŠTK zasa naháňa Bánovce na opačnom fronte tabuľky. Bánovce majú pred Šamorínom stále 6 bodový náskok, avšak v najbližšom kole podstatne náročnejšieho súpera ako my, Piešťany. 

Zostava ŠTK: Veber - Rusnák, Bolyo, Pothe, G. Kálmán, Mészáros, Vasi, I. Kálmán (67. Remža), Willian, Bujka, Esteveao (87. Urban) 

Góly ŠTK: G. Kálmán, I. Kálmán, Estevao

Žlté karty ŠTK: Rusnák, I. Kálmán 

PARTNERI

http://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bitumat.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_respect.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_onlinestavba.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_stavshop.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_winkler.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cs.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_kappa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_jorvik.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_denbraven.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_impa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cmg.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bala.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_clinica.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_ave.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_topnad1.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_xbionic.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_czslovakia.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_wanted.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_mestosamorin.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_pomlepneu.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_zhzo.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_deliace.gif>


PARTNERI
Copyright ©2014 FC ŠTK 1914 Šamorín, a.s. Všetky práva vyhradené.
facebook_page_plugin