Až v 7. kole stratili starší dorastenci body. V Šuranoch získali iba bod za remízu 1:1.

ŠK Šurany U19 - FC ŠTK Šamorín U19 1:1 (0:0)

Šamorínčania boli počas stretnutia herne lepší ako ich súper. Až 74 minút trval bezgólový stav. Ten prerušil až Gustavo Schutz, ktorý naklonil vedenie na šamorínsku stranu. V poslednej minúte zápasu ale prišiel nešťastný moment, keď Burian poslal loptu do vlastnej siete. Šurany aj Šamorín potvrdili, že majú v lige zatiaľ najlepšie defenzívy. Oba celky dostali v tomto stretnutí len šiesty gól.

Najbližšie čaká na zverencov trénera Moravca súper z opačného konca tabuľky. Jaslovské Bohunice sú totiž zatiaľ v tabuľke na 14. mieste. Zo siedmich zápasov bodovali len po dvoch víťazstvách. Stretnutie sa odohrá v nedeľu o 10:00 v Pomlé.

Zostava ŠTK: Veber - Wisney, Rusnák, Burian, Bögi, Bernardo, Sabo, Schutz, Gabriel, Reindl (50. Krázel), Dráfi (59. Urban)

Góly ŠTK: Schutz

Žlté karty ŠTK: Bernardo, Sabo, Schutz

Stanislav Moravec, tréner ŠTK: "Body sme stratili v poslednej minúte po vlastnom góle. Myslím si, že sme boli herne lepší. Nedokázali sme premeniť šance. Zaslúžili sme si vyhrať. Počasie bolo zlé, celý zápas pršalo. Tejto remízy je škoda, mali sme na to, aby sme víťazstvo udržali. Mrzí nás to, ale musíme sa pripraviť na ďalšieho súpera."