Starší dorastenci v nedeľu dosiahli ďalšie víťazstvo. Nové Mesto zdolali vysoko 9:1.

AFC Nové Mesto nad Váhom U19 - FC ŠTK Šamorín U19 1:9 (1:4)

Už v piatej minúte otvoril skóre Erik Sabo. O niekoľko minút sa postaral o ďalší gól a Šamorín viedol už 2:0. Do konca prvého polčasu sa presadil ešte aj Brazílčan Bernardo a Ádám Bögi. V závere prvej polovice sa podarilo skórovať aj domácim. Druhopolčasové skóre 5:0 pre hostí otvoril a aj uzavrel Bernardo, ktorý tak do zbierky hetrikov pridal ďalší. V základnej zostave sa po dlhej dobe ocitol kapitán Martin Simandl, ktorý dal v druhom polčase dva góly. Do listiny strelcov sa zapísal aj Richard Krázel.

Šamorín teda proti outsiderovi získal ďalšie tri body a v tabuľke si drží stále sedembodový náskok na prvom mieste. Na domácej pôde čaká v nedeľu o 10:00 našich hráčov ďalší súper zo spodnej časti tabuľky. Slovan Brvnište totiž získal z 11 zápasov len 9 bodov za tri výhry.

Zostava ŠTK: Veber - Kozmér, Sipos, Burian, Rusnák (79. Kántor), Simandl, Krázel, Bögi (69. Majthényi), Bernardo, Sabo, Reindl (74. Gajvola)

Góly ŠTK: Bernardo 3, Sabo 2, Simandl 2, Krázel, Bögi