10443427 10152497262963235 6624161399910661918 n

V ďalšom prípravnom zápase staršieho dorastu sa zrodila vysoká výhra. V sobotu odohrali zápas na umelej tráve v Dunajskej Lužnej, kde nastrielali domácim 9 gólov.

,,Nastúpili sme v príprave po prvý krát proti katégorii mužov. Prvý polčas bol kvalitnejší, v druhom už súper odpadol kondične aj psychicky. Naši hráči opäť pekne kombinovali, hrali sme agresívne a dobre sme súpera napádali už na jeho polovici. V prvom polčase sme sa presadili gólmi Mészárosa, Juhosa a Kálmána a niekoľko dobrých príležitostí sme ešte nepremenili. V druhom polčase už bola hra jednoznačná, strelili sme šesť pekných gólov a napriek slabšiemu výkonu súpera chválim chlapcov za nasadenie až do konca zápasu, aj keď v útočnej činnosti sme už za jasného stavu zbytočne špekulovali a komplikovali si herné situácie. Najbližšie zápasy v piatok 12.2.16 o 15:30 na FTVŠ s Petržalkou a nedeľný zápas zimného turnaja s Malackami ukážu, ako na tom v skutočnosti sme," povedal po zápase tréner ŠTK, Marián Janšák.

 

Dunajská Lužná Seniori "B" - ŠTK Šamorín U19 0:9 (0:3)

PARTNERI

http://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bitumat.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_respect.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_onlinestavba.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_stavshop.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_winkler.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cs.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_kappa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_jorvik.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_denbraven.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_impa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cmg.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bala.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_clinica.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_ave.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_topnad1.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_xbionic.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_czslovakia.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_wanted.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_mestosamorin.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_pomlepneu.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_zhzo.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_deliace.gif>


PARTNERI
Copyright ©2014 FC ŠTK 1914 Šamorín, a.s. Všetky práva vyhradené.
facebook_page_plugin