10443427 10152497262963235 6624161399910661918 n

V ďalšom prípravnom zápase staršieho dorastu sa zrodila vysoká výhra. V sobotu odohrali zápas na umelej tráve v Dunajskej Lužnej, kde nastrielali domácim 9 gólov.

,,Nastúpili sme v príprave po prvý krát proti katégorii mužov. Prvý polčas bol kvalitnejší, v druhom už súper odpadol kondične aj psychicky. Naši hráči opäť pekne kombinovali, hrali sme agresívne a dobre sme súpera napádali už na jeho polovici. V prvom polčase sme sa presadili gólmi Mészárosa, Juhosa a Kálmána a niekoľko dobrých príležitostí sme ešte nepremenili. V druhom polčase už bola hra jednoznačná, strelili sme šesť pekných gólov a napriek slabšiemu výkonu súpera chválim chlapcov za nasadenie až do konca zápasu, aj keď v útočnej činnosti sme už za jasného stavu zbytočne špekulovali a komplikovali si herné situácie. Najbližšie zápasy v piatok 12.2.16 o 15:30 na FTVŠ s Petržalkou a nedeľný zápas zimného turnaja s Malackami ukážu, ako na tom v skutočnosti sme," povedal po zápase tréner ŠTK, Marián Janšák.

Dunajská Lužná Seniori "B" - ŠTK Šamorín U19 0:9 (0:3)