10443427 10152497262963235 6624161399910661918 n

Starší dorastenci sa predstavili v dvoch dueloch, ktoré sa odohrali v rozmedzí troch dní a to aj napriek viacerým zraneniam v tíme.

Piatok 12.2.2016 prípravný zápas:
,,Zápas sa odohral na netypickom menšom ihrisku, kde bolo menej priestoru aj času na herné situácie. Súper vyčkával na naše chyby a potrestal v prvom polčase takmer každú, my sme sa presadili iba po peknej individuálnej akcii Nachtnebela. V zápase sme mali herný výpadok asi 40 minút, kde sme ani psychicky ani herne nestíhali so súperom a výsledkom bol už stav 1:6. Na konci zápasu sme trošku ožili a dvomi gólmi Petríka znížili konečné skóre. Zápas nám odkryl nedostatky najmä v pohybe bez lopty, v defenzívnej činnosti celého družstva a po psychickej stránke sme sa "zložili" po góloch súpera a nenašiel sa na ihrisku líder, ktorý by dokázal tím nabudiť a pozdvihnúť morálku na väčší vzdor proti nepriaznivému vývoju", povedal po zápase s Petržalkou, tréner Marián Janšák.

 

Petržalka U19 - ŠTK U19  6:3 (3:1)
Góly ŠTK: Nachtnebel, Petrík 2 (1x z 11m)
Zostava: Rovder (46.Cocher) - Petrík, Nyársik, Csutora, Gajdacs - Mik.Nagy, Joz.Nagy, Kálmán - Mészáros, Ramirez (15.min Szabó), Nachtnebel
 
Nedeľa 14.2.2016 zápas zimného turnaja:
,,Po dni voľna sme takmer v identickej zostave odohrali ďalší zápas proti kvalitnému súperovi. Prvý polčas vyznel výsledkovo jednoznačne, súper však dokázal využiť opäť veľkú časť našich zaváhaní v defenzíve a naopak, my sme naše tri gólové príležitosti nevyužili. Opäť sme zistili, že v zápase s kvalitatívne lepším alebo podobným súperom môžeme uspieť iba po kvalitnom defenzívnom výkone, ktorý sa však prvý polčas nekonal. Pozitívom však je, že kondične vyzeráme celkom dobre a konce zápasov dokážeme sa súperom vyrovnať a možno ich aj mierne prevýšiť. Tieto dva zápasy nám veľa ukázali, kde sa ešte do súťaže musíme zlepšiť," zhodnotil duel Marián Janšák, tréner ŠTK.
 
Žolík Malacky (2.dorast.liga) - ŠTK U19 5:1 (4:0)
Gól: Mészáros
Zostava: Rovder - Szászi, Nyársik, Csutora, Gajdacs - Mik.Nagy, Joz.Nagy, Juhos - Mészáros, Nachtnebel, Petrík (70.Cocher)

 

 

 

PARTNERI

http://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bitumat.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_respect.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_onlinestavba.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_stavshop.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_winkler.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cs.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_kappa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_jorvik.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_denbraven.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_impa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cmg.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bala.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_clinica.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_ave.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_topnad1.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_xbionic.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_czslovakia.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_wanted.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_mestosamorin.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_pomlepneu.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_zhzo.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_deliace.gif>


PARTNERI
Copyright ©2014 FC ŠTK 1914 Šamorín, a.s. Všetky práva vyhradené.
facebook_page_plugin