10443427 10152497262963235 6624161399910661918 n

V 1. jarnom majstrovskom zápase, ktoré sa hralo 5.3.2016 o 10:00 v Novom Meste nad Váhom odštartovala naša U19 víťazstvom!!!

,,Do zápasu sme vstúpili s veľkým rešpektom a ustráchane. Mali sme obrovské šťastie, keď sme za polčas boli jeden krát pri súperovej bráne a strelili sme dva góly. To preto, lebo prvý gól už v druhej minúte si po "malej domov" strelil súper vlastný. Potom chytil vzápätí kapitán Rovder tutovku súpera, čo bol veľmi dôležitý moment pre našich hráčov. Šťastie stálo pri nás aj v ďalších minútach, keď sme odolávali šanciam súpera a na konci polčasu v 43. minúte sme trestali, keď po vydarenej prihrávke Kálmána za obranu súpera strelil Gajdacs náš druhý gól. V druhom polčase sme aj po preskupení v zostave hru zlepšili a po prihrávke Jozefa Nagya a druhom góle Gajdacsa sme viedli už 3:0. Po zahodených príležitostiach Gajdacsa (mohol dať hetrik) a Jozefa Nagya sme sa na konci zápasu strachovali o výsledok, keď po dvoch chybách rozhodcu súper skorigoval výsledok stretnutia na 2:3," povedal po zápase Marián Janšák, tréner ŠTK.

Nové Mesto nad Váhom U19 - ŠTK Šamorín U19   2:3

Zostava: 30-Rovder (K) - 16-M.Csutora, 4-Jhonathan (72.min. 7-Vasi), 3-Červenák, 11-Mik.Nagy - 14-Ramirez (88.min. 2-Nyársik), 6-Kálmán (90.min. 10-Petrík), 17-Joz.Nagy - 8-Mészáros, 9-Juhos, 5-Gajdacs

Góly ŠTK: 2. vlastný, 43. Gajdacs (asist.Kálmán), 55. Gajdacs (Joz.Nagy)
ŽK: Gajdacs, Csutora, Petrík