10443427 10152497262963235 6624161399910661918 n

Cez víkend naši starší dorastenci vycetovali do Šale, kde utrpeli prehru 4:2.

,,Nastúpili sme proti kvalitnému a konsolidovanému súperovi na umelej tráve, na ktorej sme neboli od zápasu v Novom Meste. Začiatok bol z našej strany veľmi kvalitný, keď sme súpera nepustili do žiadneho tlaku a dva krát sme sa presadili v koncovke.  Priamy kop z ľavej strany trafil nechytateľne Kálmán a po Ramirezovej akcii a pohotovom uvoľnení sa, zvýšil Gajdacs v 18. minúte na 2-0 v náš prospech. Asi sme sa trochu zľakli výsledku, navyše súper kvalitne držal loptu, kombinoval a rýchlo nám ju odoberal a dostal nás pod súvislý tlak. Po chybičke Vasiho v strede ihriska a po uvoľnení sa cez Gajdacsa na bránkovej čiare strelil súper prvý zo svojich štyroch gólov. Všetky štyri strelil hlavou, čo nám odkrylo veľkú slabinu v našej obrannej činnosti. Na našu smolu po rohu dve minúty pred prestávkou Šaľa vyrovnala. V druhom polčase ovplyvnilo zvyšok zápasu vylúčenie Ramireza, pretože sme sa už dokázali iba brániť. 24 minút úspešne, nakoniec sme však po dvoch rohoch a centroch do našej "päťky" dostali dva lacné góly. Chlapci bojovali, dreli, ale bez vylúčeného hráča sme dobrý výsledok neudržali," povedal po zápase tréner Janšák.

Šaľa U19 - ŠTK Šamorín U19  4:2  (2:2)

Zostava: Rovder - Mészáros, Vasi (K), Červenák, Mik. Nagy (79. min. Nyársik) - Csutora (62.min Petrík), Kálmán, Ramirez (55.min ČK) - Juhos, Nagy Jozef, Gajdacs

Naše góly: Kálmán, Gajdacs