1912282 10152497261068235 4997605602773062526 n

V 19.kole tretej ligy staršieho dorastu naši chalani vycestovali do Považskej Bystrici, kde podľahli tomuto súperovi najnižším gólovým rozdielom.

,,Prišli sme k prvému tímu tabuľky trošku v pozmenenej zostave vzhľadom na choroby a tresty. Zápas by som ohodnotil v dvoch činnostiach. V tej defenzívnej sme odohrali najlepší zápas zatiaľ, hráči plnili taktiku, vykrývali svoje priestory, zodpovedne sa vracali a keď sa ku nám pár krát priklonilo aj šťastie, malo to za výsledok takmer získanie "zlatého bodu". Keď sme už prestáli toľké minúty bez gólu, veľká škoda dostať gól v nadstavenom čase. V druhej činnosti ofenzíve asi ani nemám čo hodnotiť. Hrali sme ustráchane, pomaly s loptou, neskoro sme loptu dávali od nohy, v ofenzíve sme vyhrali iba minimum súbojov a ani raz sme nevystrelili na bránu. Vodu sme mútili v útočnej fáze iba prvých 15.min druhého polčasu. Vo futbalovosti bol značný rozdiel, chalani ale videli, že ak dodržia taktické pokyny a dajú srdce a bojovnosť do hry, niekedy to môže stačiť aj na silnejšieho súpera. Veľká škoda pre nás, že to tentoraz neplatilo, aj keď len o malý kúsok," zhodnotil Marián Janšák, tréner ŠTK.

 
Považská Bystrica U19 - ŠTK Šamorín U19  1:0
 
Zostava: Rovder - Nyársik, Jhonathan, Červenák, Gajdacs - Simandl, Vasi, Kálmán (K) - Juhos, Joz.Nagy (44.Kopin), Petrík (65.Sucháň)

PARTNERI

http://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bitumat.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_respect.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_onlinestavba.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_stavshop.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_winkler.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cs.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_kappa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_jorvik.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_denbraven.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_impa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cmg.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bala.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_clinica.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_ave.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_topnad1.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_xbionic.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_czslovakia.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_wanted.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_mestosamorin.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_pomlepneu.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_zhzo.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_deliace.gif>


PARTNERI
Copyright ©2014 FC ŠTK 1914 Šamorín, a.s. Všetky práva vyhradené.
facebook_page_plugin