1912282 10152497261068235 4997605602773062526 n

V 20.kole tretej ligy sa naši starší dorastenci predstavili na domácej ploche proti Partizánskemu, ktoré porazili 2:1.

,,Do zápasu sme vstúpili impozantne, keď po centrovanej prihrávke Jožka Nagyho strelil hlavou gól Jano Červenák. Do 30. minúty zápasu sme mali dobré pasáže aj príležitosti, keď najmä Dominik Gajdacs a Márk Juhos netrafili loptu pred prázdnou bránou. Po peknej kombinácii a priklepnutí Juhosa sa strelou zo strednej vzdialenosti presadil Vasi. Už na konci prvého polčasu prišla slabšia desaťminútovka nášho tímu, kde sme súpera pustili do viacerých príležitostí, nakoniec však sme neinkasovali. Druhý polčas nám viazla kombinácia, komplikovali sme si situácie na ihrisku, súper znížil, ale nakoniec sme ubojovali víťazstvo, ktoré síce nebolo pekné pre oko diváka, ale dôležité pre tímové sebavedomie," zhodnotil zápas Marián Janšák, tréner ŠTK.

ŠTK Šamorín U19 - Partizánske U19 2:1 (2:0)

Góly ŠTK: Červenák, Vasi

Zostava: Rovder - Nyársik, Jhonathan (46.Petrík), Červenák, Mik.Nagy - Simandl (66.Remža), Vasi, Kálmán (72.Sucháň) - Juhos, Joz.Nagy, Gajdacs