62091924 2435857509768039 7066014237566435328 o

Jedenástka sa predstavila v poslednom zápase sezóny na domácom trávniku v dohrávke 14.kola súťaže prípraviek PMA1.

V poslednom zápase sa zrodil nerozhodný výsledok 2:2 so Sencom. Husvéth otvoril skóre zápasu v 11. minúte a ŠTK sa ujalo vedenia v zápase. Do polčasu už žiadny gól nepadol a tak družstva išli do polčasovej prestávky za stavu 1:0 pre ŠTK. Desať minút po zmene strán opäť skóroval Husvéth a ŠTK už viedlo 2:0. Sencu sa však podarilo streliť tri minúty pred koncom zápasu kontaktný gól na 2:1 zásluhou Iuhanyak-a a v poslednej minúte vyrovnal na konečných 2:2 Benkovský.

FC ŠTK 1914 Šamorín 2:2 MŠK Senec

Góly:11´34´Husvéth-47´Iuhanyak,49´Benkovský

Zostava ŠTK: Puha-Husvéth, Makky, Barnáš, Szelepcsényi, Jakubec, Lazovský, Benko, Zemaník

Ani strata víťazstva posledných minútach, však nepokazila oslavy a radosť chlapcov z prípravky U11, ktorí spoločne oslávili víťazstvo v súťaži PMA1 sk.B U11 BFZ a po stretnutí boli ocenení medailami a pohárom pre víťaza súťaže. U11 vyhrala svoju súťaž jednoznačne s 10 bodovým náskokom na čele pred druhým Pezinkom. Chlapci z 21 zápasov vyhrali 16, remizovali 2,  prehrali 3  zápasy. Sezónu ukončili s neuveriteľným skóre 171 strelených gólov a 51 inkasovaných. Najlepším strelcom súťaže sa stal Alex Husvéth so 62 gólmi na konte.