u9-turnaj-dl

V nedeľu 22. mája 2016 sme sa zúčastnili na turnaji o Jánošíkov pohár, ktorý sa odohral v Dunajskej Lužnej za účasti 8 družstiev. Hralo sa v dvoch skupinách po 4 družstvách, s počtom hráčov 1+5 a jeden zápas trval 15 minút.

My sme naše zápasy odohrali v tzv. modrej skupine. V prvom stretnutí proti FCA Petržalka sa podarilo skórovať len Denisovi a preto sa na konci zápasu tešil z víťazstva súper.

 

Proti domácej Lužnej predviedol peknú individuálnu akciu Tomáš, ktorú zakončil gólom a strelecky sa opäť presadil peknou strelou Denis. No nakoniec sme aj tento zápas prehrali opäť o jeden gól. 

 

V treťom zápase nás neskorší víťaz turnaja Tomášov nepustil takmer do žiadnej šance,  vyškolil z efektivity a zaslúžene vyhral.

Potom sme v skupine o 5.-8. miesto hrali najprv proti chlapcom z Rovinky, s ktorými sme vybojovali remízu, dvomi gólmi Denisa až v samom závere stretnutia a tak o víťazovi stretnutia museli rozhodnúť strely zo značky pokutového kopu. Tak ako v zápase tak aj teraz nás podržal brankár Oliver a našom víťazstve rozhodli úspešní exekútori penált Viktor a Denis.

 

V stretnutí o konečné 5.miesto sme narazili znova na FC Petržalku, no tentoraz si už chlapci nechceli nechať ujsť víťazstvo. Po úvodnom góle Denisa síce ešte dokázali petržalskí chlapci vyrovnať, ale po úniku Tomáša po ľavej strane a prihrávke pred bránku rozhodol skvelým zakončením Viktor. 

 

Výsledky našich zápasov:
FC ŠTK 1914 Šamorín – FC Akadémia Petržalka 1:2 gól ŠTK: Pivarči Denis
FC ŠTK 1914 Šamorín – Dunajská Lužná „modrí“ 2:3 góly ŠTK: Pivarči Denis, Pipa Tomáš
FC ŠTK 1914 Šamorín – ŠK Tomášov 0:4
FC ŠTK 1914 Šamorín – TJ Rovinka 2:2 (2:1 na penalty) góly ŠTK: Pivarči Denis 2 +1
FC ŠTK 1914 Šamorín – FC Akadémia Petržalka 2:1 góly ŠTK: Pivarči Denis, Bodo Viktor

 

Náš klub na turnaji reprezentovali a poďakovanie za predvedený výkon si zaslúžia:
brankár: Ďurík Oliver
hráči: Balko Jakub, Bodo Viktor, Gombárik Ondrej, Havlík Karol, Pipa Tomáš, Pivarči Denis, Šimlovič Oliver, Švitko Ján, Vadovič Martin, Varga Matej.

 

Tréner Ján Uhrin

 


PARTNERI
Copyright ©2014 FC ŠTK 1914 Šamorín, a.s. Všetky práva vyhradené.
facebook_page_plugin