stk 03042021

V 23. kole druholigovej súťaže futbalisti ŠTK Šamorín privítajú Trebišov. Duel sa uskutoční v Pomlé v nedeľu o 10.30 hod.

Minulý týždeň naši chalani skvelou hrou zdolali Bardejov 5:0. ,,Počas celého týždňa bolo vidieť na družstvu, že nám veľmi pomohlo to víťazstvo. Bolo by super sa opäť predstaviť v takom svetle, ako to bolo minulú nedeľu. Zmapovali sme hru Trebišova, poznáme silné a slabšie stránky tímu. Ukázali sme to aj hráčom. Dúfam, dobre pristúpia k zápasu naši hráči, urobíme na ihrisku ten rozdiel, čo potrebujeme. Bude to to ďalší, dôležitý šesťbodový duel. Urobíme všetko pre to, aby sme vyhrali,“ povedal Michal Kuruc, tréner ŠTK Šamorín.

Nedeľňajší súboj si môžete vychutnať na youtube kanále ŠTK Šamorín: https://www.youtube.com/watch?v=FdMFflZzh2M.

Hajrá Somorja!

PARTNERI

http://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bitumat.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_respect.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_onlinestavba.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_stavshop.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_winkler.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cs.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_kappa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_jorvik.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_denbraven.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_impa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cmg.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bala.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_clinica.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_ave.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_topnad1.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_xbionic.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_czslovakia.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_wanted.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_mestosamorin.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_pomlepneu.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_zhzo.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_deliace.gif>


PARTNERI
Copyright ©2014 FC ŠTK 1914 Šamorín, a.s. Všetky práva vyhradené.
facebook_page_plugin