V sobotu sa konalo ďalšie trojkolo pre prípravku U8. Hralo sa v Kalinkove, turnajovým systémom každý s každým. Prvý zápas s Kalinkovom nevyšiel práve ideálne, keď sme do polčasu prehrávali 0:4. V druhom dejstve sa chlapci prebrali a miestami zatlačili domácich na vlastnú polovicu. Na vyrovnanie už neostal čas.

V druhom zápase s Dunajskou Lužnou si zahrala viac druhá štvorka a do polčasu bolo pohodlných 6:0. Po výmene strán sa výsledok iba kozmeticky upravil.

Do tretieho zápasu s Rovinkou išli chalani s cieľom, že predošlé dva duely sme s nimi prehrali o viac ako desať gólov, takže bolo čo vracať. Po zodpovednom a obetavom výkone hlavne z prvého polčasu sa mohla po skončení zápasu oslavovať presvedčivá výhra.

Kategória U8 je po deviatich odohraných kolách na 3. mieste s 12 bodmi a plusovým skóre 66:53.

SFC Kalinkovo U8 - FC ŠTK Šamorín U8 5:3 (4:0)

Góly ŠTK: Gábor, Bodó, Horváth

OFK Dunajská Lužná U8 - FC ŠTK Šamorín U8 0:11 (0:6)

Góly ŠTK: Ürge 5, Horváth 3, Kaločai, Gurský, Bodó

FC ŠTK Šamorín U8 - TJ Rovinka U8 11:2 (6:2)

Góly ŠTK: Horváth 7, Bodó 3, Ürge

Zostava ŠTK: Botló, Gábor, Boťcha, Melichar, Kaločai, Ürge, Gurský,Végh, Horváth, Bodó

Ladislav Puha, tréner ŠTK: "Chlapci dnes napriek chladnému ránu a náročnosťou trojzápasu ukázali, že sa dá
zabojovať pre dobrý výsledok. Mužstvo je na veľmi dobrej ceste v napĺňaní taktických pokynov
poňatia hry. Pokračujeme v dobrej práci a naším cieľom bude zdolať konkurentov aj v ďalších kolách."