PHOTO-2022-06-20-20-44-50.jpg

Prípravky ŠTK Šamorín U9,U10, U11 odohrali počas víkendu medzinárodný turnaj Třebíč Open 2022. Šamorínčania si počas turnaju zmerali svoje sily aj so slávnymi európskymi tímami ako Sparta Praha, Paris Saint-Germain , Sporting Lisabon a ďalšie.
V tomto príspevku sa pozrieme na výsledky kategórie U9. Pre chlapcov to bola skvelá medzinárodná konfrontácia. Chlapcom ďakujeme za skvelú reprezentáciu ŠTK a rodičom za podporu !!
Výsledky zápasov U9 Třebíč Open:
❌ŠTK - České Budějovice 1:5
❌SC Znojmo - ŠTK 3:0
❌ŠTK - Sparta Praha 1:5
❌FŠ Třebíč - ŠTK 3:1
❌Zbrojovka Brno - ŠTK 4:0
❌ŠTK - Sparta Brno 0:2
❌Tempo Praha 1 - ŠTK 3:0
❌ŠTK - Sporting Lisabon 0:3
⭕️Háje Jižní Město - ŠTK 1:1
❌STK - JFA ČB 1:4
❌SK Líšeň - ŠTK 1:0
❌ŠTK - Spartak Trnava 0:2
❌Paris Saint-Germain -ŠTK 6:1
❌ŠTK - Slávia Praha 0:6
❌FC Hodonín - ŠTK 3:1
❌ŠTK - Tempo Praha2 2:2
❌FC Svratka Brno - ŠTK 5:1
❌ŠTK - SFA Senec 0:1
❌MŠK Žilina - ŠTK 4:1
Víkendový turnaj Třébíč Open zhodnotil tréner Marek Sallós:
Futbalovo hodnotiť tento turnaj nemá príliš zmysel, nakoľko sme hlavne išli zbierať skúsenosti a pozrieť sa na "Veľký" futbalový svet. Bohužiaľ sme zaostávali asi vo všetkých herných aspektoch aj keď musím povedať, že sme sa prezentovali aj mnohými dobrými vecami. Asi najväčší rozdiel bol v tom, že ostatne mužstva dokázali hrať na 100% počas celého zápasu a my len v niektorých momentoch. Veľké pozitívum bolo vidieť naživo pre mňa aj pre chlapcov kam sa chceme posúvať. Aj keď to bola možno pre chlapcov krutá škola pevne verím, že v konečnom dôsledku pozitívna. Za dôstojnú reprezentáciu klubu sa chcem poďakovať nielen chlapcom, ale aj rodičom, ktorý nás aj napriek nie príliš pekným výkonom povzbudzovali od začiatku až do konca. Zážitok to bol naozaj veľký, veď koľko Šamorínčanov si môže povedať, že strelilo gól PSG, alebo Železnej Sparte.
PHOTO-2022-06-20-20-44-52_1.jpg
PHOTO-2022-06-20-20-44-52.jpg
PHOTO-2022-06-20-20-44-51.jpg

PARTNERI

http://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bitumat.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_respect.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_onlinestavba.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_stavshop.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_winkler.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cs.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_kappa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_jorvik.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_denbraven.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bala.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_clinica.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_ave.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_topnad1.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_xbionic.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_artimus.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_wanted.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_mestosamorin.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_pomlepneu.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_zhzo.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_deliace.gif


PARTNERI
Copyright ©2014 FC ŠTK 1914 Šamorín, a.s. Všetky práva vyhradené.