partneri mládeže

Mladší dorast odohral počas posledného víkendu prípravy dva prípravné zápasy.

V sobotu si zverenci trénera Mariána Nincza zmerali sily s prvoligovým tímom žiakov DAC U15, v nedeľu s tímom FC Petržalka U16. Výsledky zápasov aj s krátkym hodnotením trénera Mariána Nincza.

Sobota:

DAC U15 - ŠTK U17 0:4 (0:1), góly: Novotník, Hlinka, Bargár 2

Hodnotenie: Obe družstvá sa prezentovali slušnou kombinačnou hrou. Naši chlapci zvládali zakladanie útoku, avšak mali problém s prechodom do vyšších pozícií. V zápase sme ťažili z toho, že sme boli fyzicky vyspelejší a súper bránil vysoko, čo sme dokázali využiť pri rýchlych protiútokoch, ktoré sme využívali na vytváranie si gólových príležitostí, z ktorých sme dokázali niektoré úspešne premeniť. Chalanov treba pochváliť za nasadenie v zápase a samotný prístup k zápasu.

Nedeľa:

FC Petržalka U16 - ŠTK U17 3:0 (1:0)

Hodnotenie: Odohrali sme zápas proti súperovi, ktorý bol kvalitatívne na vyššej úrovni. Na našich chlapcoch bolo vidieť, že hrajú druhý zápas za dva dni, no aj napriek tomu sa v prvom polčase dokázali prezentovať slušnou kombinačnou hrou pri zakladaní útoku, dokázali sme sa dostávať z obrannej zóny do stredovej, no opäť sme mali s prechodom do útočnej zóny, do ktorej sme sa dostávali len sporadicky, no treba vyzdvihnúť snahu o kombinačnú hru i proti kvalitatívne lepšiemu súperovi. V druhom polčase nám už sily nestačili a tak v druhom polčase dominoval súper. Celkovo však hodnotím víkend pozitívne, keďže hráči odohrali za víkend dva kvalitné zápasy a cez týždeň absolvovali 7 tréningových jednotiek.

PARTNERI

http://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bitumat.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_respect.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_onlinestavba.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_stavshop.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_winkler.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cs.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_kappa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_jorvik.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_denbraven.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bala.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_clinica.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_ave.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_topnad1.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_xbionic.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_artimus.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_wanted.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_mestosamorin.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_pomlepneu.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_zhzo.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_deliace.gif


PARTNERI
Copyright ©2014 FC ŠTK 1914 Šamorín, a.s. Všetky práva vyhradené.
facebook_page_plugin