1912282 10152497261068235 4997605602773062526 n

V 13.kole tretej ligy mladšieho dorastu naši chalani podľahli súperovi v Seredi vysoko 4:0.

,,V zápase so Sereďou sme bojovali proti súperovi, ktorý sa snažil o vysoký presing a maximálnú možnú deštruktívnu hru na svojej polovici ihriska. Tento spôsob hry nám príliš nevyhovuje a tak prvých 10 minút sme sa v obrannej fáze hry hľadali. Následne sme ale predviedli kvalitný výkon, keď sme sa dokázali pod tlakom dostať z presingu a kolmými jednodotykovými prihrávkami dostávali až do zakončenia. V tomto sme sa snažili pokračovať aj v druhom polčase až do 60.minúty, keď po nevybehnutí brankára v poslednej chvíli fauloval náš stopér unikajúceho útočníka za čo bol vylúčený. Po tomto momente bola naša hra uponáhlaná ahlavne nepresná z čoho súper hlavne vďaka nášmu príspevku ťažil a skóroval tri rýchle góly z kategórie frajer "babrák" na záver," povedal po zápase Martin Pacholek, tréner ŠTK.

Sereď U17 - ŠTK Šamorín U17 4:0