17

U17 nastúpila v sobotu 12.3.2016 o 12:30 na zápas 17. kola III. ligy mladšieho dorastu v Šali

,,Na dnešný zápas mám dva pohľady. Prvý je, že v zápase sme si zaslúžili vyhrať, lebo sme si vypracovali množstvo príležitostí a už polčas sme mali vyhrávať 1:4. Druhý pohľad je, že v konečnom dôsledku sme radi aj za bod, lebo sme vyrovnávali na 2 : 2 v 79. minúte zápasu. V prvom polčase sme jednoznačne dominovali, avšak súper z jedinej akcie v prvom polčase sa dostal do vedenia po našom vlastnom góle. V 25.minúte sme zaslúžene vyrovnali na 1:1, kedy sa presadil Urban. Naše následné príležitosti zostali nevyužité. V druhom polčase sme začali opäť dobre, ale len do 55. minúty, kedy sme zahodili dve šance. V 55. minúte sme inkasovali na 2:1 po peknej krídelnej akcii súpera. Od tohto momentu sa hral veľmi slabý zápas s množstvom nepresností na oboch stranách. V 79. minúte po chybe domáceho brankára sme zaslúžene vyrovnali na konečných 2:2, kedy sa opäť presadil Urban. V dnešnom zápase som spokojný s úvodnou 55-minutovkou, avšak nepochopitelne sme prestali hrať záverečných 25. minút," zhodnotil zápas Lukáš Kaplán, tréner ŠTK.

FK Slovan Duslo Šala – FC ŠTK 1914 Šamorín 2:2 (1:1)

Góly ŠTK: Urban 2x