18836040_2004053896489138_5396848167392173994_n.jpg

Druhé družstvo starších žiakov po dlhšom čase znova zabodovalo. 


PFA ŠTK Šamorín U14 - FC Ružinov Bratislava U15 3:3 (0:2)

Šamorínu do 14 rokov sa v tejto sezóne nedarí podľa predstáv. V tabuľke je na poslednom mieste a naposledy ho čakal tím z bratislavského Ružinova. ŠTK nezačalo dobre, už v 13. minúte prehrávali o dva góly. Kto však čakal, že si Ružinov odnesie jednoznačnú výhru, sa mýlil. Šamorínčania sa nevzdali a vybehli do druhého polčasu ako vymenení. Góly strelili Radič, Hudecz a Kempský. Hostia pridali jeden gól aj v druhom polčase, nakoniec však z toho bola deľba bodov. 

ŠTK zostal aj po cennej remíze na poslednom mieste so ziskom dvoch bodov. V najbližšom stretnutí si proti našim futbalistom zahrajú domáci futbalisti Záhorskej Bystrice. V tabuľke majú Záhoráci 13 bodov a sú na 13. priečke. Zápas sa odohrá v sobotu o 11:30.

Zostava ŠTK: Valacsai - Hollosy, Lépes, Š. Sipos, Radič, R. Sipos, Bartal, Hudecz, Kempský, Janoško, Chmelo

Góly ŠTK: Radič, Hudecz, Kempský

Žlté karty ŠTK: Hollosy, Š. Sipos, R. Sipos

Lukáš Rovder, tréner ŠTK: "Nastúpili sme v tradičnej zostave tvorenej chalanmi bez posíl, niektorí hráči nedošli a hrali sme len v 10tich. Prvý polčas nám vôbec nevyšiel, ale aj tak sme mali dobré momenty. Inkasované góly boli z priamych kopov. Ťažko viniť niekoho, azda snáď iba hlúpe fauly. Druhý polčas sa chalani prepli v hlavách a aj keď sme inkasovali ďalší gól, hrali sme ako z veľkej knihy. Hlavne vpredu sme hrali veľmi dobre, robili nátlak na súperovu obranu, ktorá robila chyby. Prvý a druhý gól sme dali ako cez kopirák z rohov, kde zakončovali z 20tich metrov najprv Kempský z ľavej strany a potom Hudecz z pravej. 5 minút pred koncom dorazil strelu Šípoša Radič. Som rád, že chlapci konečne bodovali a ukázala sa pohoda z posledných tréningov."

PARTNERI

http://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bitumat.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_respect.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_onlinestavba.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_stavshop.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_winkler.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cs.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_kappa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_jorvik.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_denbraven.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bala.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_clinica.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_ave.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_topnad1.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_xbionic.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_artimus.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_wanted.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_mestosamorin.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_pomlepneu.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_zhzo.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_deliace.gif


PARTNERI
Copyright ©2014 FC ŠTK 1914 Šamorín, a.s. Všetky práva vyhradené.