21077628_2050451145182746_581837767264756012_n.jpg

Starší žiaci B získali prvé tri body po dohrávanom stretnutí prvého kola na ihrisku Kolárova. 

1. KOLO III. LIGY SŽ ZSFZ

FK Kolárovo U15 - FC ŠTK Šamorín U14 2:5 (1:3)

Šamorínčania do stretnutia nastúpili aktívne a z prevahy ŠTK vyprodukovali útočníci v prvom polčase tri góly. Dvakrát sa presadil Martin Kovács a jeden gól pridal Seregi. Krátko po treťom góle zareagovali domáci a znížili. V úvode druhého polčasu premenil pokutový kop Zoltán Seregi a opäť bol rozdiel trojgólový. Priaznivé skóre ešte navýšil Bence Válent. Posledné slovo mali nakoniec domáci hráči, ktorí sa taktiež dostali k penalte a znížili na konečných 2:5. 

Ďalšie meranie síl čaká našich hráčov už v sobotu o 10:00 znova na ihrisku súpera. Zahrajú si v Šoporni, pre ktorú to bude vôbec prvý zápas v sezóne. V tej minulej skončila na predposlednom mieste so ziskom deviatich bodov. Šamorín má na konte zatiaľ jedno víťazstvu a jednu prehru s vyrovnaným skóre 5:5.

Zostava ŠTK: Gyurkovics - Novotník, Csánó, Orosz (37. Vilim), Jenčuš, Sipos (31. Szeif), Seregi, Hreščák, Muskolay, Válent, Kovács 

Góly ŠTK: Seregi 2, Kovács 2, Válent

Tomáš Kállay, tréner ŠTK: "Od začiatku sme mali zápas pod kontrolou. Súper nás nepreveril. Góly sme dostali po hrubých individuálnych chybách, z ktorých sa musíme do budúcna poučiť. Sme na začiatku cesty. V zápasoch nás ešte veľakrát preveria súperi, takže pôjdeme od zápasu k zápasu s pokorou, ale o to väčšou túžbou podať dobrý zodpovedný výkon. Za povšimnutie stojí zlepšený prístup k zápasu."

Nasledujúci zápas: 18.8. 2018 10:00 ŠK Šoporňa - FC ŠTK Šamorín 

 

PARTNERI

http://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bitumat.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_respect.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_onlinestavba.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_stavshop.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_winkler.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cs.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_kappa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_jorvik.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_denbraven.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bala.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_clinica.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_ave.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_topnad1.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_xbionic.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_artimus.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_wanted.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_mestosamorin.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_pomlepneu.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_zhzo.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_deliace.gif


PARTNERI
Copyright ©2014 FC ŠTK 1914 Šamorín, a.s. Všetky práva vyhradené.