30265082_2158617331032793_4076016778147266560_n.jpg

Futbalisti starších žiakov "B" zaznamenali v 6. kole tretiu sezónnu výhru.

6. KOLO III. LIGY SŽ ZSFZ

FC ŠTK Šamorín U14 - TJ Slovan Nitra-Chrenová U15 1:0 (1:0) 

Šamorínski futbalisti hrali proti tímu, ktorý zatiaľ v lige nebodoval. Družstvo Chrenovej naši chalani predčili a vytvorili si množstvo príležitostí na skórovanie. Loptu za brankára hostí však dostal len Robert Szeif v 20. minúte. ŠTK si najtesnejší výsledok podržalo až do konca zápasu. 

Náš tím si drží v aktuálnej sezóne vyrovnanú bilanciu troch výhier a troch porážok. So ziskom 9 bodov figurujú modrobieli na 8. mieste v tabuľke. Najbližšie čaká našich súboj so štvrtým tímom tabuľky, Želiezovcami. Tie získali v doterajšom priebehu sezóny 12 bodov. Zápas sa odohrá v sobotu o 10:00 na ihrisku súpera.

Zostava ŠTK: Gyurkovics - Petráš (64. Steiner), Orosz, Bobovnícky, Jenčuš, Annus (50. Polakovič), Szeif, Novotník, Muskolay (42. Vilim), Válent, Kovács (45. Foksa)

Gól ŠTK: Szeif

Tomáš Kállay, tréner ŠTK: "Domáci zápas sme s námahou, ale napokon po tuhom boji vyhrali. Čo ma teší, je bojovnosť, akou chalani hrali, aj keď dnes mi futbalová stránka veľmi chýbala. Do zakončenia sme sa síce dostali minimálne osemkrát, ale chýbala nám komunikácia. Pri lepšej komunikácií mohol byť výsledok vyšší, na druhej strane nás opäť podržal Gyurkovics, ktorý nás veľakrát drží nad vodou. Výborný zápas odohral Szeif a do zápasu naskakujúci Vilim. Máme ďalšie tri body ale ja na body nehrám a teda mi z toho vyplýva, že musíme zas a zas tvrdo pridať a pokračovať v tréningoch naďalej. Už budúci týždeň nás čaká ťažký súper, ale my potrebujeme ťažké zápasy, tie nás posunú a posúvajú ďalej."

Nasledujúci zápas: 15. 9. 2018 10:00 MŠK Želiezovce - FC ŠTK Šamorín 

PARTNERI

http://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bitumat.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_respect.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_onlinestavba.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_stavshop.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_winkler.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cs.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_kappa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_jorvik.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_denbraven.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bala.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_clinica.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_ave.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_topnad1.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_xbionic.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_artimus.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_wanted.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_mestosamorin.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_pomlepneu.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_zhzo.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_deliace.gif


PARTNERI
Copyright ©2014 FC ŠTK 1914 Šamorín, a.s. Všetky práva vyhradené.