FC ŠTK Šamorín | Coerver Coaching

FC ŠTK Šamorín-Mládež IFI Youth a Coerver Coaching Česko / Slovensko

V rámci partnerstva sa v prvej polovici roku 2024 uskutoční viacero aktivít pre trénerov aj mladých futbalistov a futbalistky.
Školenie pre trénerov Coerver Intro
Už 12. mája 2024 sa v Šamoríne uskutoční školenie pre trénerov Coerver Intro.Toto školenie je určené pre trénerov všetkých úrovní, ktorí sa chcú naučiť moderné a efektívne metódy trénovania futbalových zručností. Školenie povedú skúsení inštruktori Coerver Coaching a účastníci sa na ňom naučia, ako rozvíjať u svojich hráčov driblovanie, prihrávanie, streľbu a hernú inteligenciu.

Juniors Performance Academy

Od 10. apríla 2024 sa v Šamoríne budú konať Juniors Performance Academy tréningy, ktoré sú určené pre mladých futbalistov a futbalistky. V rámci tejto akadémie sa budú mladí hráči pod vedením skúsených trénerov Coerver Coaching zameriavať na zdokonaľovanie svojich futbalových zručností a hernej inteligencie.

Coerver Coaching Kemp
V lete sa v Šamoríne uskutoční aj Coerver Coaching denný Kemp, ktorý je určený pre mladých futbalistov a futbalistky Kemp sa bude konať od 15. do 19. júla 2024 a počas piatich dní sa mladí hráči pod vedením skúsených trénerov Coerver Coaching zameriavajú na intenzívny rozvoj svojich futbalových zručností.

Partnerstvo medzi ŠTK Samorin a Coerver Coaching je skvelou správou pre futbal v regióne. Vďaka tejto spolupráci majú tréneri aj mladí futbalisti možnosť učiť sa od najlepších a rozvíjať svoje futbalové zručnosti na najvyššej úrovni.

Viac informácií o jednotlivých aktivitách a o tom, ako sa do nich zapojiť, nájdete na webových stránkach ŠTK Samorin a Coerver Coaching.

Dnešným dňom sa v ŠTK Šamorín začal letný denný kemp!

Dnes ráno sa v areáli ŠTK Šamorín s vervou a úsmevom na tvári zišlo 51 detí, aby sa zúčastnili letného denného kempu, ktorý potrvá do konca týždňa.

Mládež