MyTeam ŠTK

Klubová aplikácia FC ŠTK 1914 Šamorín špeciálne vytvorená pre našich hráčov a ich rodičov. Po registrácií/prihlásení môžte sledovať svoju dochádzku alebo si pozrieť kalendár tréningov, zápasov a pohodlne platiť členské.

Návod k registrácii do AGENDY ŠTK ŠAMORÍN

1. Krok prejdite na webovú stránku www.myteam.stksamorin.sk.

2. Krok na úvodnej stránke aplikácie AGENDA kliknite na tlačidlo REGISTRÁCIA.

Po automatickom presmerovaní je potrebné vyplniť registračný formulár s potrebnými údajmi a následne kliknúť na tlačidlo REGISTROVAŤ.


Po úspešnej registrácií bude profil hráča aktivovaný administrátorom agendy. Následne bude hráč administrátorom pridelený do príslušnej vekovej kategórie.

V úvodnej stránke hráčskeho profilu môžete sledovať nadchádzajúce udalosti družstva(tréningy, zápasy, iné aktivity). Sledovať dochádzku, uhrádzať prevodom členský príspevok.

Návod k plateniu členského príspevku v aplikácií AGENDA ŠTK ŠAMORÍN

1.Krok v profile hráča vyberte možnosť ČLENSKÉ POPLATKY.

Po automatickom presmerovaní sa Vám zobrazí prehľad a rozpis mesiacov členského príspevku.

2.Krok pre možnosť platby vyberte daný mesiac na úhradu a kliknite na možnosť zaplatiť. Automaticky Vás to presmeruje na stránku výberu spôsobu platby členského príspevku.

3.Krok Vyberte si z dvoch možnosti úhrady členského príspevku.

Po vybratí spôsobu jednorazovej platby členského si vyberte výšku sumy ktorú chcete uhradiť. Po vybratí sumy kliknite na tlačidlo ZAPLATIŤ.

Vyberte si z možnosti platby.

Po vybratí možnosti úhrady platobnou kartou.

Vyplňte údaje ako prihlasovací e-mail, číslo platobnej karty, platnosť karty, bezpečnostný kód platobnej karty. Kliknite na tlačidlo ZAPLATIŤ.

Po úspešne zrealizovanej úhrade členského príspevku Vám príde potvrdzujúci e-mail o úspešne vykonanej úhrade .


Dnešným dňom sa v ŠTK Šamorín začal letný denný kemp!

Dnes ráno sa v areáli ŠTK Šamorín s vervou a úsmevom na tvári zišlo 51 detí, aby sa zúčastnili letného denného kempu, ktorý potrvá do konca týždňa.

Mládež