Remíza so Skalicou

Starší dorastenci sa stretli v 10.kole so Skalicou

Lídri druholigovej tabuľky privítali v Pomlé tím zo záhoria MFK Skalica. Od začiatku stretnutia sa hral obojstrane zaujímavý duel. Otvárací gól zápasu padol až v závere prvého polčasu, keď poslal ŠTK do vedenia Kanócz. Hostia ešte do konca prvého dejstva dokázali skóre vyrovnať a tak druhý polčas začínal za nerozhodného stavu 1:1. Po zmene strán poslal ŠTK opäť do vedenia Ollé. V ďalších minútach mali šamorínčania príležitosti aby si vedenie upevnili ale sľubné šance nedokázali premeniť na gól. Hostia v závere stretnutia vyžili svoju gólovku a vyrovnali na 2:2.Týmto výsledkom sa zápas aj skončil a tak si oba tímy rozdelili po bode.

FC ŠTK 1914 Šamorín 2:2 MFK Skalica

Góly ŠTK: 34'Kanócz, 53'Ollé

Zostava ŠTK: 22 Matej Jurička, 6 Daniel Suvak (C), 18 Ivan Kostolný, 10 Attila József Kanócz, 2 Martin Polniš, 19 Šimon Ollé, 8 Marko Trusina,14 Adam Füle, 9 Lukáš Makky, 11 Július Jelinek, 12 David Kudláč