Z Martina bez bodového zisku

Sedemnástka nestačila na Martin

Šamorínčania vycestovali v 11. kole na ihrisko Fomatu Martin. Domáci tím si už v úvodnej desaťminútovke vystrielal dvojgólové vedenie. Zverenci trénera Mariána Nincza tak museli doťahovať toto gólové manko. V 16. minúte znížil Bargár na 2:1. O druhý gól ŠTK sa postaral opäť Bargár, keď v 29. minúte zrovnal stav duelu na 2:2. V druhom polčase gólom opäť udrel Martin. Na tretí gól Fomatu už šamorínčania nedokázali odpovedať a tak odišli z ihriska Martina bez bodového zisku.

Fomat Martin 3:2 FC ŠTK 1914 Šamorín

Góly ŠTK: 16'29'Bargár

Zostava ŠTK: 22 Richard Hlobil, 10 Roman Novotník, 4 Peter Hudec, 12 Roland Gál, 9 Luca Fama, 8 Noel Varga, 6 Félix Radoš, 7 Adam Kulacs, 14 Mateo Bishop, 16 Dominik Revaj, 11 Adrián Bargár (C)

Hodnotenie trénera Mariána Nincza:

/doplníme neskôr/

Autor: Klub
Sdielať článok

Zimná liga U10 v Pomlé: Stupava víťazí, Šamorín obsadzuje 2. a 3. miesto!

V sobotu 23. marca sa na malej umelej tráve v Pomlé odohralo 4. kolo Zimnej ligy U10, ktorá priniesla napínavé súboje a skvelé futbalové zážitky.