Neudržané vedenie a prehra

Starší dorastenci zaznamenali tretiu prehru

V zápase 12.kola pricestoval tím Karlovej Vsi, ktorého sme hostili na umelej tráve v MOL Academy. O úvodný gól zápasu sa postarali hráči Karlovej Vsi, keď sa ujali vedenia už v 3. minúte. Na tento gól zverenci trénera Pavla Gregoru nevedeli dlho odpovedať. Vyrovnávajúci gól z kopačky Suvaka prišiel až po zmene strán a to v 47. minúte. O desať minút neskôr ŠTK už viedlo po góle Makkeho. V 64. minúte sa stav opäť menil, keď hostia zrovnali na 2:2. Rozhodujúcim momentom bol pokutový kop zo 70. minúty, ktorým hostia zvíťazili 2:3.

FC ŠTK 1914 Šamorín 2:3 FKM Karlova Ves

Góly ŠTK: 47'Suvak, 57'Makky

Zostava ŠTK: 22 Matej Jurička, 6 Daniel Suvak (C), 18 Ivan Kostolný, 2 Martin Polniš, 19 Šimon Ollé, 8 Marko Trusina, 14 Adam Füle, 11 Július Jelinek, 12 David Kudláč, 16 David Kocian, 9 Lukáš Makky

Autor: Klub
Sdielať článok

Osmička obsadila na DAKA CUP 12. miesto

Prípravka ŠTK Šamorín odohrala počas víkendu medzinárodný turnaj DAKA CUP, ktorý sa konal v športovom komplexe X-bionic sphere.