Víťazstvo na ihrisku Trebatíc

Starší žiaci si odviezli tri body z ihriska Trebatíc.

O dva víťazné góly sa postaral Nino Zemaník. Najprv v 14. minúte otvoril skóre zápasu a o sedem minút neskôr zvýšil na 0:2. Za zmienku stojí výstavný gól, ktorý sa objavil aj vo večerných športových novinách televízie Markíza v rubirke Frajer na záver(video nižšie v článku). Domácim sa podarilo ešte znížiť na 1:2 ale na vyrovnanie už nedosiahli. Zverenci trénera okolo trénerského štábu trénera Tomáša Kállaya sa tak mohli tešiť z troch bodov.

OFK Trebatice 1:2 FC ŠTK 1914 Šamorín

Góly ŠTK: 14'21'Zemaník

Zostava ŠTK: 1 Matej Zöllei, 2 Tobias Trubač, 3 Adam Árpa, 4 Oliver Gál, 5 Tomáš Vodera, 6 Jakub Boledovič, 8 Alex Husvéth, 7 Adam Kán, 9 Dávid Szelepcsényi, 10 Nino Zemaník (C), 11 Karol Boháč

Autor: Klub
Sdielať článok

Zimná liga U10 v Pomlé: Stupava víťazí, Šamorín obsadzuje 2. a 3. miesto!

V sobotu 23. marca sa na malej umelej tráve v Pomlé odohralo 4. kolo Zimnej ligy U10, ktorá priniesla napínavé súboje a skvelé futbalové zážitky.