Prvé jarné kolo

Starší dorastenci zvíťazili v prvom jarnom kole na ihrisku Žolíku Malacky.

Šamorínčania udreli dvoma gólmi v prvom polčase, keď dva krát potrestal domácich Marko Trusina. V ďalšom priebehu už tretí gól ŠTK nepadol, naopak domáci znížili z pokutového kopu na 1:2 ale na vyrovnanie už nedosiahli. Devätnástka vstúpila víťazstvom do jarnej časti a posunula sa na prvé miesto ligovej tabuľky, pričom má ešte zápas k dobru oproti druhej Dubnici.

Hodnotenie trénera Pavla Gregoru:

Myslím si, že prvý polčas bol v poriadku a hrali sme dobre. Samozrejme, keby sme ešte lepšie doťahovali určite detaily v hre bolo by to lepšie. Druhý polčas sme výrazne prestriedali hráčov, tak aby čo najviac hráčov malo zápasové zaťaženie. S druhým polčasom však spokojný nie som. Na druhú stranu zápas sme zvládli a môžeme sa pripravovať na ďalší zápas, ktorý mame už v stredu.

Zostrihy gólov:

Autor: Klub
Sdielať článok

Zimná liga U10 v Pomlé: Stupava víťazí, Šamorín obsadzuje 2. a 3. miesto!

V sobotu 23. marca sa na malej umelej tráve v Pomlé odohralo 4. kolo Zimnej ligy U10, ktorá priniesla napínavé súboje a skvelé futbalové zážitky.