Turnaj Bogi Cup

Prípravka U10 odohrala dnes prvý turnaj na živej tráve v tomto roku.

Oficiálne bol turnaj pre kategóriu U11 ale na zápasy nastupovala naša U10. Šamorínčania spolu odohrali sedem zápasov s bilanciou päť víťazstiev, jedna remíza, jedna prehra. Viac však trénerov poťešila predvedená hrá, ktorú aj v hodnotení ocenil tréner Marek Sallós.

Výsledky zápasov:

ŠTK - Orechová Potôň 9:0
ŠTK - Inter Bratislava 0:1
ŠTK - Jarovce 0:0
ŠTK - TJ Rovinka 5:1
ŠTK - FKM Karlova Ves 4:1
ŠTK - Pezinok 2:0
ŠTK - FKM Karlova Ves U10 2:1

Hodnotenie trénera:

Po dlhšom čase sme sa vrátili na prírodnú trávu v Orechovej Potôni. Napriek chladnému počasiu a silnému vetru sa chalani popasovali s týmto turnajom na výbornú. Aj keď sme sa zúčastnili turnaja s našou U10 dokázali sme splniť cieľ, ktorý sme si stanovili. Proti chalanom, ktorí boli o ročník starší sme sa prezentovali peknou kombinačnou hrou, boli sme silný na lopte a taktiež v osobných súbojoch z čoho pramenilo mnoho priamočiarych akcií zakončených veľmi peknými gólmi. Aj keď ideme správnym smerom, je množstvo vecí na ktorých musíme do budúcna pracovať a to najmä vo finálnej fáze hry. Chalani však dokázali zabojovať jeden za druhého a povzbudzovať sa na ihrisku. Presne takto ich učíme prezentovať ŠTK Šamorín. Ďakujem rodičom, ktorí si to "odmrzli" s nami a boli svojím chlapcom oporou počas celého turnaja.


Autor: Klub
Sdielať článok

Dnešným dňom sa v ŠTK Šamorín začal letný denný kemp!

Dnes ráno sa v areáli ŠTK Šamorín s vervou a úsmevom na tvári zišlo 51 detí, aby sa zúčastnili letného denného kempu, ktorý potrvá do konca týždňa.

Mládež

Z nášho fanshopu