Gól z poslednej minúty rozhodol o prehre

Mladší dorastenci prišli o body v poslednej minúte zápasu.

Šamorínčania doma privítali Inter Bratislava. Hostia si už v úvodnej päťminútovke vytvorili dvojgólové vedenie. V 15. minúte znížil na 1:2 Alex Vitáloš. Krátko po zmene strán vyrovnal na nerozhodných 2:2 Jakub Chochol. Po zmene strán sa hralo prevažne na polovici Interu, ale vytúžený gól vypracované šance nepriniesli . Zaváhanie v efektivite hostia potrestali gólom z poslednej minúty, keď o víťazstve Interu v 80. minúte rozhodol Tsolihan.

FC ŠTK 1914 Šamorín 2:3 FK Inter Bratislava

Góly ŠTK: 15'Vitáloš, 45'Chochol

Hodnotenie zápasu asistenta trénera Lukáša Hošalu:

Do zápasu proti Interu sme nastúpili veľmi zle, po 2 obrovských nedorozumeniach medzi brankárom a obrancami hneď na začiatku zápasu sme súperovi darovali možnosť dať dva rýchle góly. V 4.tej minúte sme už prehrávali 0:2 a chalani sa tak museli mentálne nastaviť a skoncentrovať na ťažký zápas kedy budú musieť doháňať dvojgólový náskok súpera. Chalani sa však dokázali dostatočne namotivovať a mali chuť so zápasom niečo urobiť. Do prestávky sa nám podarilo znížiť na 1:2. V druhom polčase sme ešte pridali a súpera zatlačili na jeho polovicu. V 45. minúte sme vyrovnali gólom Chochola. Prakticky celý polčas sa hralo na jednu bránu a dokázali sme si vypracovať dostatočné množstvo šancí na to, aby sme zápas otočili na svoju stranu. Bohužiaľ sme ich však nedokázali efektívne využiť a súper to v závere využil. V poslednej minúte sa zápasu sa Interu po rýchlom brejku do otvorenej obrany podarilo zápas zvrátiť na jeho stranu a vyhrať. Prehra proti Interu mrzí, ale s celkovým predvedeným výkonom a hrou nášho tímu sme boli spokojný. V ďalších týždňoch zároveň musíme na predvedený výkon nadviazať, udržať si nasadenie a zlepšiť presnosť zakončenia vo finálnej zóne, pokiaľ chceme byť ešte úspešnejší.