4. miesto na turnaji v Bernolákove

V sobotu 25. mája sa odohral futbalový turnaj prípravky U7 ŠTK Šamorín v Bernolákove.

Turnaja sa zúčastnili tímy z blízkeho okolia, ktoré si medzi sebou zmerali sily v napínavých zápasoch.

Mladí Šamorínčania odohrali celkovo 7 zápasov, z ktorých 3 vyhrali, a 4 prehrali. Vďaka tomu obsadili konečné 4. miesto.
FC ŠTK Šamorín 1:3 ŠK Bernolakovo
Napriek tomu, že sa im nepodarilo celkovo zvíťaziť, Šamorínčania predviedli bojovný výkon a ukázali pekný futbal. Turnaj bol pre nich cennou skúsenosťou a zdokonalením ich futbalových zručností.
Tréneri tímu pochválili chlapcov a dievčatá za ich snahu a bojovnosť a zdôraznili, že dôležité je predovšetkým baviť sa futbalom a užívať si hru.
Okrem futbalu si chlapci užili aj kamarátsky čas a spoznali nových kamarátov z iných družstiev. Turnaj bol vydareným podujatím a pre mladých futbalistov a futbalistky ŠTK Šamorín určite nezabudnuteľným zážitkom.
Autor: Klub
Sdielať článok

ŠTK Šamorín na turnaji o pohár župana: Bojovný výkon, ale tesne za medailami.

Mladí futbalisti ŠTK Šamorín kategórie U11 včera odohrali turnaj o putovný pohár župana Trnavský samosprávny kraj.