Starší dorastenci ukončil sezónu víťazstvom nad Považskou Bystricou

Devätnástka ŠTK sa v poslednom kole II. dorasteneckej ligy rozlúčila s domácim publikom víťazstvom nad Považskou Bystricou 3:2.

Zápas bol vyrovnaný, o výsledku sa rozhodlo až v závere.

Už v 1. minúte otvoril skóre hosťujúci Krasňan. . V 35. minúte poslal Považskú Bystricu do dvojgólového vedenia Ragula. Šamorínčania dokázali ešte do polčasu znížiť zásluhou Horvátha na 1:2. Po zmene strán vyrovnal v 75. minúte na 2:2 Kocian. O víťazný gól sa postaral v 88. minúte Kupec.
Šamorínčania tak po víťazstve v poslednom kole ukončili sezónu na 10. mieste so ziskom 42 bodov a skóre 70:61. Aj napriek tomu, že sa im nepodarilo prebojovať do hornej polovice tabuľky, predviedli solídne výkony a ukázali potenciál do budúcnosti.
Tréner Martin Stopka bol s výkonom svojich zverencov spokojný: "Som rád, že sme sa s domácimi fanúšikmi rozlúčili víťazstvom. Chalani bojovali do konca a zaslúžene si ho vybojovali.
Sdielať článok

ŠTK Šamorín na turnaji o pohár župana: Bojovný výkon, ale tesne za medailami.

Mladí futbalisti ŠTK Šamorín kategórie U11 včera odohrali turnaj o putovný pohár župana Trnavský samosprávny kraj.