unnamed_3.jpg

Šamorínčania do 9 rokov dokázali v sobotu zvíťaziť v Dunajskej Lužnej po výsledku 4:10. 

OFK Dunajská Lužná U9 - FC ŠTK Šamorín U9 4:10 (1:5) 

Zverenci trénera Vadoviča zdolali vo výbornej forme hrajúceho súpera, ktorý zvíťazil v niekoľkých posledných zápasoch po sebe. Skóre otváral v 9. minúte Vadovič. V krátkom časovom slede sa presadili aj Veis a Havlík. Domáci znížili jedným gólom, hostia zo Šamorína však dokázali do polčasu nastrieľať ďalšie dva góly zásluhou Jamricha a Veisa. V druhom dejstve dokázali domáci zmierniť skóre troma strelenými gólmi. Kvalitný výkon ŠTK však priniesol ďalšie góly potvrdzujúce zisk troch bodov. Ďalšie dva góly pridal Veis, hetrik skompletizoval kapitán Havlík a druhý gól v zápase strelil Jamrich. V tabuľke strelcov pomohli sobotňajšie góly Veisovi k druhému a Havlíkovi k šiestemu. 

V ďalšom zápase sa prípravka U9 stretne s družstvom Rovinky. Na domácej pôde v nedeľu o 11:00 sa proti Šamorínčanom postaví jedenásty tím ligovej tabuľky. ŠTK sa drží v tabuľke na piatej pozícií s rovnakým ziskom 24 bodov ako má štvrté Lafranconi. 

Zostava ŠTK: Blahuta, Knezovič, Havlík, Veis, Arpáš, Mihál, Námesný, Jamrich, Mezzei, Vadovič 

Góly ŠTK: Veis 4, Havlík 3, Jamrich 2, Vadovič

Martin Vadovič, tréner ŠTK: "Chlapci podali výborný výkon, strelili krásne góly, dokázali hrať ako tím, čo viackrát dokázali pri štandardných situáciách ale aj v hre. Výkon všetkých ma potešil."

 

PARTNERI

http://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bitumat.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_respect.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_onlinestavba.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_stavshop.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_winkler.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cs.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_kappa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_jorvik.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_denbraven.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_impa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cmg.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bala.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_clinica.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_ave.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_topnad1.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_xbionic.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_czslovakia.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_wanted.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_mestosamorin.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_pomlepneu.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_zhzo.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_deliace.gif>


PARTNERI
Copyright ©2014 FC ŠTK 1914 Šamorín, a.s. Všetky práva vyhradené.
facebook_page_plugin