21751519_2059721890922338_3203969261085777543_n.jpg Po druhýkrát za sebou dokázali starší dorastenci ŠTK zvíťaziť výsledkom 4:1. Tentokrát sa to podarilo v Galante.

FC Slovan Galanta U19 - FC ŠTK Šamorín U19 1:4 (0:3)

Šamorínčanom výrazne v stretnutí pomohli domáci futbalisti. Tí si totiž dvakrát strelili vlastný gól. Po prvom vlastnom góle prikrášlil výsledok Gustavo Schutz. Bol to preňho už dvanásty gól v sezóne, čím sa osamostatnil na prvom mieste v tabuľke strelcov. Na polčasových 0:3 uzatvárali opäť domáci futbalisti, ktorí znova prekonali vlastného brankára. V 58. minúte sa podarilo hráčom Galanty z penalty znížiť na 1:3. V 77. minúte však vrátil trojgólové vedenie na našu stranu Erik Sabo svojim prvým gólom v ŠTK. 

Šamorín tak získal ďalšie tri body a stále sú v novej sezóne bez porážky. V najbližšom domácom zápase v nedeľu o 10:00 čaká našu U19 nevyspytateľný súper. Partizánske dokážu totiž silných súperov potrápiť, ale aj s nimi vysoko prehrať. Zatiaľ je najbližší šamorínsky súper na ôsmom mieste. Dorastenci ŠTK sú stále na prvom mieste so šesťbodovým náskokom pred druhými Šuranmi.

Zostava ŠTK: Bubák - Kozmér, Rusnák, Burian, Bögi, Krázel (72. Simandl), Sabo (86. T. Rigó), Bernardo, Gabriel (83. Kántor), Schutz (80. Cserepkai), Dráfi (54. Reindl)

Góly ŠTK: Sabo, Schutz, Galanta vlastný 2 

Žlté karty ŠTK: Schutz

PARTNERI

http://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bitumat.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_respect.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_onlinestavba.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_stavshop.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_winkler.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cs.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_kappa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_jorvik.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_denbraven.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_impa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cmg.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bala.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_clinica.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_ave.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_topnad1.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_xbionic.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_czslovakia.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_wanted.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_mestosamorin.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_pomlepneu.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_zhzo.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_deliace.gif>


PARTNERI
Copyright ©2014 FC ŠTK 1914 Šamorín, a.s. Všetky práva vyhradené.
facebook_page_plugin