28953685_2151182171776309_8041708683128038673_o.jpg

Predsviatočné dorastenecké kolo nevyšlo našim futbalistom a v Seredi prehrali prvýkrát v sezóne.

ŠKF Sereď U19 - FC ŠTK Šamorín U19 1:0 (1:0) 

Piaty tím tabuľky sa počas celého priebehu sústredil najmä na obranu najlepšej ofenzívy v súťaži. Z dvoch príležitostí na strelenie gólu boli domáci mimoriadne efektívni. Prvý a jediný gól stretnutia strelil v 25. minúte striedajúci domáci hráč. Šamorínčania len márne hľadali streleckú formu z minulých zápasov. Vytvorili si veľké množstvo šancí, po ktorých však prišli nepresnosti v zakončení a niekoľko tyčiek. ŠTK teda odchádzalo zo Serede s prvou sezónnou prehrou. 

Napriek prehre sú stále naši dorastenci v tabuľke prví. Náskok však už majú len dvojbodový, keďže Piešťany v poslednom kole zvíťazili. Najbližšie sa Šamorínčania stretnú s tímom Čermáňsky FK Nitra, ktorý má kvalitný tím staršieho dorastu. Počas celej sezóny sa títo chalani držia vo vrchných priečkach. Naši chalani však budú mať v nedeľu o 10:00 výhodu domáceho prostredia. V prvom vzájomnom zápase zvíťazili Šamorínčania 4:0. 

Zostava ŠTK: Veber - Paulík, Novanský, Dráfi, M. Santos, Vilim, Sabo, Tóth, Urban (75. Sipos), Barbosa, Živický 

Žlté karty ŠTK: Tóth, Barbosa

Patrik Lipnický, tréner ŠTK: "Na jednej strane sme odohrali nešťastný zápas, na druhej strane veríme, že aj dosť poučný. Našu celozápasovú hernú prevahu sme nedokázali pretaviť ani do jediného streleného gólu, štyrikrát tomu zabránila konštrukcia súperovej brány. Pri ďalších sľubných šanciach a prečísleniach to bola naša nepresnosť a slabšia angažovanosť vo finálnej fáze. Naopak, súper, ktorý sa počas celého zápasu sústredil na tvrdú defenzívu a zdržiavanie hry, nám z dvoch šancí dokázal streliť víťazný gól. Naši hráči si musia uvedomiť, že každý súper sa bude chcieť proti nám vytiahnuť, preto ak chceme byť úspešní, musíme byť všetci a počas celého zápasu maximálne koncentrovaní, aktívni a hlavne efektívni v rozhodujúcich momentoch."

 

 

 

PARTNERI

http://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bitumat.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_respect.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_onlinestavba.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_stavshop.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_winkler.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cs.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_kappa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_jorvik.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_denbraven.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_impa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cmg.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bala.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_clinica.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_ave.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_topnad1.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_xbionic.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_czslovakia.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_wanted.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_mestosamorin.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_pomlepneu.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_zhzo.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_deliace.gif>


PARTNERI
Copyright ©2014 FC ŠTK 1914 Šamorín, a.s. Všetky práva vyhradené.
facebook_page_plugin