img 0948

Futbalisti staršieho dorastu si v 5.kole III.ligy dorastu nedokázali poradiť s Partizánskym, keď súperovi vonku podľahli tesne 2:1.

,,Aj napriek nepriaznivému výsledku sme podali veľmi dobrý výkon a to hlavne v prvom polčase, keď sme hrali aktívne, dynamicky, rýchlo sme kombinovali a súpera veľmi dobre napádali. Počas prvého polčasu sme si vypracovali viacero gólových príležitostí, no premeniť sa nám podarilo len jednu. Aj v druhom polčase sme boli dominantnejším tímom, no už sme sa nedostávali do toľkých gólových možností. V tejto sezóne zo bol náš najlepší výkon a musím povedať, že v tomto zápase bolo toto družstvo potešením "kaučovať". Aj napriek nepriaznivému výsledku patrí chalanom pochvala. Verím, že sa budú chcieť takouto hrou prezentovať aj naďalej a snáď k tomu potom pridáme aj čerešničku na torte v podobe úspešného výsledku", zhodnotil zápas Marián Nincz, tréner U19.

 

Partizánske U19 - ŠTK Šamorín U19 2:1 (1:1)

Gól ŠTK: Kopin

 

PARTNERI

http://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bitumat.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_respect.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_onlinestavba.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_stavshop.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_winkler.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cs.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_kappa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_jorvik.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_denbraven.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_impa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cmg.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bala.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_clinica.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_ave.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_topnad1.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_xbionic.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_czslovakia.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_wanted.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_mestosamorin.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_pomlepneu.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_zhzo.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_deliace.gif>


PARTNERI
Copyright ©2014 FC ŠTK 1914 Šamorín, a.s. Všetky práva vyhradené.
facebook_page_plugin