u19umelapriprava

Okrem toho, že starší dorastenci obsadili tretie miesto v zimnom turnaji, tak v piatok ešte aj odohrali zápas v Maďarsku.

V piatok prípravný v maďarskom Lipóte proti mužom Héderváru sme zvíťazili 2-1 (1-0).
 
,,Zápas sa odohral na veľkom ihrisku, na čo sme pri tréningoch a zápasoch v Dunajskej Lužnej neboli zo začiatku zvyknutí a mali sme aj rešpekt pred súperom, keďže už išlo o kategóriu mužov. Od 20.min. sme zlepšili svoj pohyb, agresivitu aj úspešnosť v súbojoch a hneď z našej prvej šance po krídelnej akcii Mészárosa a sklepnutí Juhosa strelil Ramirez vedúci gól. V druhom polčase sme si dokázali vypracovať ešte ďalšie príležitosti, nevyužili sme ich a súper z pokutového kopu vyrovnal. Víťazný gól strelil po chybe súpera a samostatnom nájazde Petrík," povedal po zápase Marián Janšák.
 
ŠTK Šamorín U19 - Hédervár "muži" 2:1 (1:0)
Góly ŠTK: Ramirez, Petrík
Zostava ŠTK: Rovder (Cocher) - Gajdacs, Červenák, Nachtnebel, Mik.Nagy - Ramirez, Kálmán, Joz. Nagy - Mészáros, Juhos, Petrík. Striedali ešte Szászi a Szabó.
 
,,V nedeľu sme odohrali zápas zimného turnaja o 3.miesto proti Dominu. Prvý polčas bol z našej strany slabší po taktickej a fyzickej stránke, dokázali sme ho však vyhrať gólom Juhosa. Po zmene strán sme strelili ďalšie štyri góly, opäť Juhos a Ramirez, Kálmán, Csutora. Chlapci za svoju celozimnú snahu a výkony zaslúžene získali 3.miesto, keď sme prehrali iba s druholigovými Malackami," zhodnotil Marín Janšák, tréner ŠTK.
 
ŠTK Šamorín U19 - Domino U19 5:0 (1:0)
Gôly ŠTK: 2 Juhos, Csutora, Ramirez, Kálmán
Zostava ŠTK: Rovder (Cocher) - Gajdacs, Červenák, Csutoral, Mik.Nagy - Ramirez, Kálmán, Joz. Nagy - Mészáros, Juhos, Nachtnebel. Striedali: Petrík a Szászi.
 

PARTNERI

http://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bitumat.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_respect.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_onlinestavba.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_stavshop.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_winkler.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cs.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_kappa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_jorvik.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_denbraven.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_impa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cmg.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bala.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_clinica.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_ave.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_topnad1.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_xbionic.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_czslovakia.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_wanted.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_mestosamorin.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_pomlepneu.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_zhzo.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_deliace.gif>


PARTNERI
Copyright ©2014 FC ŠTK 1914 Šamorín, a.s. Všetky práva vyhradené.
facebook_page_plugin