u19umelapriprava

V nedeľu o 10tej hodine sa hrala tretia liga dorastu, kde sa naši dorastenci predstavili na domácej ploche proti Brvnišťu, ktoré sa im podarilo poraziť 3:1.

,,Po dlhom čakaní sme odohrali prvý domáci zápas na prírodnej tráve. V zápase sme mali viac z hry, súper pozorne bránil a pri našom slabšom pohybe sme sa ťažko presadzovali v útočnej fáze. Všetko zlomil po krídelnej akcii Mészárosa umiestnenou strelou Simandl. V druhom polčase sme hazardovali so šťastím, keď sme súpera mali "zlomiť", zahadzovali sme vyložené gólové príležitosti. Po faule na Mikiho Nagya premenil penaltu Vasi a prišlo k uspokojeniu, čo malo za následok zníženie stavu súperom na 2-1. Nakoniec však víťažstvo poistil po prihrávke Juhosa gólom do prázdnej brány Gajdacs. Vyhrali sme zaslúžene, mali sme však rezervy najmä po mentálnej stránke, kde viacerí hráči majú naviac," povedal po zápase Marián Janšák, tréner ŠTK.

 
ŠTK Šamorín U19 - Brvnište U19  3:1 
 
Zostava: Cocher - Nyársik, Jhonathan, Vasi, Mik.Nagy - Simandl, Kálmán, Joz.Nagy (66.Petrík) - Mészáros, Juhos, Gajdacs

 

PARTNERI

http://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bitumat.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_respect.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_onlinestavba.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_stavshop.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_winkler.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cs.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_kappa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_jorvik.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_denbraven.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_impa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cmg.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bala.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_clinica.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_ave.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_topnad1.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_xbionic.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_czslovakia.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_wanted.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_mestosamorin.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_pomlepneu.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_zhzo.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_deliace.gif>


PARTNERI
Copyright ©2014 FC ŠTK 1914 Šamorín, a.s. Všetky práva vyhradené.
facebook_page_plugin