1912282 10152497261068235 4997605602773062526 n

Vo štvrtok 28.4. starší dorastenci dohrávali duel 21.kola tretej ligy vo Vrbovom, kde sa im podarilo vyhrať 0:3 a už o tri dni na to sa doma predstavili proti súperovi z Piešťaň, ktorý ich v 24.kole porazil 1:3.

,,Za 4 dni sme odohrali dva majstrovské zápasy. Vo štvrtok 28.4.2016 sme zvíťazili vo Vrbovom 3:0 po veľmi dobrom taktickom a disciplinovanom výkone. Prvý gól strelil Kálmán z priameho kopu, druhý pridal z pokutového kopu Jhonathan a tretí do prázdnej brány Petrík. Súpera sme prevýšili vo všetkých smeroch a zaslúžene sme zvíťazili. V nedeľu sme odohrali vyrovnaný zápas s Piešťanmi. Prehrávali sme po prihrávke za našu obranu a samostatnom nájazde hráča súpera, dokázali sme však vyrovnať Juhosom. V druhom polčase rozhodli dve individuálne chyby a napriek našej enormnej snahe sme už výsledok nedokázali zvrátiť, keď najmä Gajdacs, Vasi a Mészáros mali možnosť skórovať. Bojovali sme však o výsledok do konca, čo si u hráčov cením," povedal po zápase Marián Janšák, tréner ŠTK.

 

U19 21.kolo: Vrbové - ŠTK 0:3

U19 24.kolo: ŠTK - Piešťany 1:3

PARTNERI

http://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bitumat.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_respect.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_onlinestavba.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_stavshop.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_winkler.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cs.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_kappa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_jorvik.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_denbraven.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_impa.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_cmg.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_bala.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_clinica.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_ave.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_topnad1.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_xbionic.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_czslovakia.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_wanted.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_mestosamorin.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_pomlepneu.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_zhzo.gifhttp://www.stksamorin.sk/images/dynamiclogos/logo_deliace.gif>


PARTNERI
Copyright ©2014 FC ŠTK 1914 Šamorín, a.s. Všetky práva vyhradené.
facebook_page_plugin